Rádi bychom vás všechny pozvali na letošní, jubilejní pátý ročník R-fest happeningu v Nové Olešce u Děčína.

Termín konání: 8-10.6.2018

Místo: Nová Oleška

Koncept akce zachováme v podstatě stejný jako vloni. Profesionální mobilní stage bude postavena v prostoru u ohniště naproti stodole. Podium i zvuk budou orientovány směrem ke stodole / k lesu do údolí. Docílíme díky tomu lepšího nazvučení interpretů a také trochu většího klidu na campové louce.

Každý rok děláme maximum, abychom dokázali zajistit kvalitní a pestrý catering po celý víkend. Pokaždé ale k němu máme jisté výhrady. Letos to už, doufám, opravdu dotáhneme na 100%. Plnohodnotný a pestrý catering pro dospělé i děti bude zajištěn v dostatečném množství celý víkend, tedy až do nedělního odpoledne / podvečera. Tak slibujeme!

Koktejlový kouzelník Honza „John“ Železný bude plně připraven za svým  „Stodola barem“ plnit vaše žíznivá hrdla.

Děti se v sobotu můžou těšit na pestré aktivity, které jsme pro ně připravili s neziskovkou EDA, na dětské divadlo a koncert dětské kapely - tentokrát čistě bubenická show.

Tradiční outdoorová bojovka R-man pro děti všeho věku. Oproti loňskému ročníku bude tato hra v několika ohledech vypadat trochu jinak. Děti předem rozdělíme do skupin a každá bude mít daný start v přesný čas, aby se nám party nekumulovaly na stanovištích a zároveň aby desítky dětí nečekaly nekonečně dlouho na startu, až na ně přijde řada. Zredukujeme počet stanovišť, abychom docílili rozumnější celkové délky R-mana. Připravíme se lépe ve smyslu dostatečného počtu dobrovolníků. A nakonec, občerstvení v cíli u srubu zajistíme v potřebném množství a na požadované úrovni.

Pořadatelé akce jsou oprávněni pořizovat v průběhu celého R-Festu fotografie/videa návštěvníků. Návštěvník dává svým vstupem na R-Fest souhlas s pořízením fotografií/videa své osoby i s následným použitím fotografií k propagačním účelům. Tento souhlas se uděluje na dobu neurčitou.

Těšíme se na vás!

R-fest Team